beauty

Kısmetse Olurdan Fenomen Olanlar

Kısmetse olur evinde pek etken olmayan Berker’e aday olduğunu açıklayıp daha sonralarında vazgeçip yine aday bulunduğunu açıklayan bir Öykü tanıdık. Bu hafta gelinler evinden eve veda eden gelin adayı Öykü oldu. Çeki alan aday evini koruyamadığı için çifte eleme olduğunu belirtmiştik bu durumda erkekler evinden bir  aday daha eve veda edecekti bu aday ise eve yeni gelen adaylardan başta bir kısmetse olurda kim elenecek içinde olup Öykü ve Sibel içinde gidip gelirken Sibel’in tuzlu kahvesinden sonra kırmızı odaya Sibel’i çağırıp ona karşı bir adım atan fakat Sibel’den olumlu yada net bir yanıt alamayan buna karşın ona kahvaltılar hazırlayıp duyuruı aşk etmeye idame eden Kaan haftanın elenen isimlerinden biri oldu.

Toplumsal medya üzerinden de alınan haberler doğrultusunda haftaya yeni başlayacak olan adayların daha önceden kısmetse olur evinde olup elenen ve aşklarını dışarıda başlatan iki aday Ayça Ekin BEĞEN ve Aykut ALAGÖZ’ ün eve geri dönecek olan  isimler olduğu söyleniyor.

Kısmetse olur evinde pek etkisi olmayan bu iki isimin elenmesi adaylar tarafından şayet pek üzücü olmasa gerek, peki kısmetse olur evine gelen yeni adaylar kim olacak?

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s