beauty

Altın Dedektörleri

Altın arayışlarınız boşa çıkmasın. Garantili iş yapan dedektör makinaları ile altının varlığını daha kolay anlayabilirsiniz. Her cihaz istediğiniz performansı göstermeyebilir. Bazıları değerli eşya ya da altın olarak her metali gösterebileceğinden sadece altın arayan dedektör almanız uygun olacaktır. O kadar zahmeti çekerek ulaşamadığınız define avı sizin için hüsranla bitmesin. Altın zaten devletin izni olmadığında işinize pek yamayacaktır. Para dışında tarihi niteliği olan altın eşyalarda aynı vasfı taşıdığından özellikleri olan bir makine almalısınız.

Dedektör Parçaları

Cihazlar üzerinde kullanılan birçok parça bölgenin genel durumuna göre belirlenmektedir. Bu arada aradığınız şeyin son halini biliyorsanız aramalarda dedektör parçalarının kullanımını kolaylaştıracaktır. Cihazlar ile birlikte satılan parçalar takım olarak imal edilmektedir. Bunlar uç kısımlara takılarak aramayı kuvvetlendirecek aletlerdir. Göstergeye sahip olan dedektör modellerinde yedek göstergelerin de bulunması gerekir. Toprağın altını aynen yukarıdan görebileceğiniz cihazlarda gösterge en önemli parçadır.

Metal Olan Her Malzemeyi de Algılayabilir

Dedektör ne kadar iyi marka olursa olsun mutlaka yanılma p  ayı mutlaka olacaktır. Siz geçmişten kalan kalıntıları ararken cihaz günümüzden gelen küçücük bir metali toprak altında algılayabilir. Bu yanılgı kullanıcıya ait olan bir kusurdur. Çünkü görüntülenemeyen sistemler ile çalışılıyorsa hata her zaman sizdedir. Define kazılarında uyanık ve bilgili olmak nereden ne çıkabileceğini az çok düşünebilmek gerekir. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız. Ancak bu konuda usta değilseniz işiniz dedektör cihazlarına kalmıştır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s